Alma a svět obrazu

369 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Když slepá Alma v dědově vetešnictví omylem projde obrazem, ocitne se v přízračné krajině. Nemůže uvěřit vlastním očím, a to doslova. Najednou vidí! Stojí v modré trávě pod červeným nebem a blíží se k ní prazvláštní bílé zvíře. O chvíli později vypadne z obrazu do doby před sto lety, do starých pražských Holešovic. Nemá s sebou mobil ani jinou technickou vymoženost. S partou malých „uhlobaronů a kočárkářek“ z dělnické kolonie krade z vlaku uhlí a účastní se rodea s mohutným býkem. Především ale Almu čeká jeden velký úkol. Nutně potřebuje najít Františku, autorku obrazu, kvůli kterému to všechno začalo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lucie Paulová (1965) je scenáristka a výtvarnice. Pracovala v televizi, v posledních letech se věnuje hlavně psaní knih pro děti. Píše také televizní minisérie, ilustruje a vyrábí loutky.
Kateřina Čupová (1992) je autorka animovaných filmů a komiksů. Publikovala v časopisech a sbornících, například v komiksové revue AARGH!. Získala dvě ceny Muriel za nejlepší krátký komiks, jako autorka komiksu Kašna a jako kreslířka komiksu Druhý břeh. V roce 2020 vyšla její komiksová adaptace divadelní hry Karla Čapka R.U.R.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příběhy a pohádky
Autor: Lucie Paulová
Ilustrace: Kateřina Čupová
Nakladatel: Paseka
ISBN: 978-80-7637276-4
Rok vydání: 2022
Podrobnosti: vázaná, 156×222 mm, 344 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: