Jak nás navštívil Petr Horáček

S obrovskou radostí jsme 14. října 2021 ve Zlaté velrybě přivítaly autora obrázkových knih Petra Horáčka. Děkujeme úžasnému Petrovi a jeho báječné ženě Claire, že za námi vážili cestu, že navštívili Olomouc i Zlatou velrybu. Děkujeme všem, kdo jste si udělali chvilku a tento výjimečný podvečer strávili spolu s námi.
Petr Horáček se do knih nejen podepisoval, ale všem nakreslil i něco na památku. A Zlaté velrybě nakreslil pozdrav přímo na zeď. S autorem, a třemi postavami z jeho knížek, se tak můžete pozdravit pokaždé, když projdete kolem výlohy. Schválně se zajděte podívat. A víte, jakým sladkým jídlem uděláte Petru Horáčkovi největší radost? Štrůdlem. To vědělo hned několik příchozích, a tak si autor večer odnášel plnou tašku:). 

Teď už víme, že není fronta jako fronta. Když vás totiž na konci dlouhé řady čeká Petr Horáček, tak se to čekání snad ani nepočítá.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení