Cesta kocourka Chloupka

Novinka
349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Kdo se bojí, nesmí do lesa. Ale není to škoda? 

Jedné bezesné noci zahlédne kocourek Chloupek za oknem zářící světýlko, které se na něho usmívá a láká ho ven. Ven do temného lesa? Vždyť tam žije strašlivý medvěd! Nebo to aspoň všichni říkají. Chloupek se však nenechá odradit. Ne že by se nebál, ale touha najít to zářící světýlko je větší. Na své cestě potkává jednoho obyvatele lesa za druhým a všechno jsou to zábavná a přínosná setkání. Naučí se díky nim balit na cesty, pomáhat druhým, spolupracovat, být slušný a společenský… Na jednom se ale všichni ti různorodí tvorové shodnou: je třeba dát si pozor na medvěda. 

Když čelíme novým výzvám, často reagujeme strachem. Strach je užitečná emoce, ale někdy může být paralyzující, zvlášť když se zakládá pouze na fámách. Kocourek Chloupek svou zvídavostí motivuje děti k tomu, aby se nebály nových setkání a zbytečně se neochuzovaly o radostné zážitky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemně kolorované perokresby v sobě nezapřou asijský původ a autorčin vytříbený smysl pro estetiku. V mnohém však připomínají i srdeční tituly našeho dětství. Je to zkrátka radostné knižní setkání. 

Pro děti od tří let. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro malé děti (3-6)
Autor: Jondžu Čche
Ilustrace: Jondžu Čche
Nakladatel: Host
ISBN: 978-80-275-2055-8
Rok vydání: 2024
Podrobnosti: vázaná, 130×170 mm, 168 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: