Co mi řekl táta

Tip
259 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Rozhovor Adámka s tatínkem přináší dětem uklidnění, povzbuzení a naději. Ačkoli se totiž mohou v životě setkat se strachem a obavou, touha poznávat svět by měla být silnější - nabízí totiž nepřeberné množství radostí.

„Adámek s tátou pozorují vlaštovky, které odlétají na druhý konec světa. „Mohl bych se dostat taky tak daleko, až budu velký?“ ptá se Adámek. „Určitě, a možná i dál,“ říká táta. Ale co když padne noc, co když se zvedne velký vítr? Co když se ztratím nebo se budu cítit osamělý? Jedna za druhou poodhalují Adámkovy otázky obavy z neznámé cesty, které my dospělí říkáme život. Tatínek Adamův strach netlumí. Vysvětluje, svými slovy mu dodává odvahu a sebedůvěru, aby se nebál objevovat svět, aby hledal krásu všude a ve všem, aby svou „loďku“ řídil po svém a právě takovu rychlostí, jaká mu bude vyhovovat. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tatínkovy odpovědi uklidňují, osvobozují a především ujišťují chlapečka o tátově ničím neohrozitelné lásce. V úvodu knihy jsou opět připraveny prázdné řádky, do kterých mohou tatínkové napsat svému dítěti věnování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrázkové knihy pro děti
Autor: Astrid Desbordes
Ilustrace: Pauline Martin
Nakladatel: Axióma
ISBN: 978-80-7292-367-0
Rok vydání: 2020
Podrobnosti: vázaná, 202×232 mm, 40 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: