Dobrodružství v Zemi nikoho

389 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Jednoho večera Vláďa Denk zachytí podivný rozhovor v morseovce. Zprvu útržkovitá zpráva dvou neznámých chlapců Vláďu natolik zaujme, že se rozhodne s kamarádem Vinckem přijít záhadě na kloub. Po čem ti dva na vlastní pěst pátrají? A co tak vzácného může být v pusté krajině za městem? Země nikoho, jak místo pojmenují, ukrývá mnohá tajemství i nebezpečí. Kluci se společně pustí do pátrání, ale jak už to bývá, narážejí na samé překážky...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další dobrodružství z pera Jaroslava Foglara se dočkalo i krásného nového vydání ověnčeného oceněním Zlatá stuha za výtvarný počin roku 2020. Napínavá "foglarovka", která vás povede po stopách obřích trilobitů, nadchne menší i větší čtenáře. 

Jaroslav Foglar byl český spisovatel literatury pro mládež, významná osobnost českého skautského hnutí, redaktor několika dětských časopisů a zážitkový pedagog. Pod svou skautskou přezdívkou Jestřáb vedl po značnou část svého života chlapecký (zpočátku klasický skautský) oddíl Pražská Dvojka. O prázdninách roku 1925 vedl skautský tábor, při němž poprvé zavítal do Sluneční zátoky na řece Sázavě. Jeho dílo ovlivnilo významnou část populace Československa a dalo vzniknout určité subkultuře. Je autorem legendárních Rychlých šípů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro větší děti (7-11)
Autor: Jaroslav Foglar
Ilustrace: Jindřich Janíček
Nakladatel: Albatros
ISBN: 978-80-00-05681-4
Rok vydání: 2019
Podrobnosti: vázaná, 170x221 mm, 272 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: