Dva životy pana Perla

350 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Zlý král vyhostí z jedné severské pohádkové říše svého mladšího bratra. Brzy nato se ve třicátých letech minulého století na chodníku před oblíbeným Cukrářstvím u Perlů v Paříži zničehonic objeví tajemný mladík bez minulosti, kterého později adoptivní rodiče nazvou Joshua. A koncem osmdesátých let dvacátého století se jiný chlapec posedlý fotografováním zamiluje do záhadné neznámé dívky. A právě tento chlapec o několik desítek let později rozluští velké tajemství Joshuy Perla i oné neznámé dívky. Strhující příběh o hledání cesty a lásky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dva životy pana Perla čtenáře od prvních řádků pohltí tajemnou atmosférou, která se skrývá i v nejmenších detailech. Autor je mistrný vypravěč a díky barvitým popisům jsou jeho světy plastické a dále tvárné v naší fantazii. Skrze příběh vyvolává otázky a popouzí k zamyšlení. Pojďte prožít dobrodružství napříč všemožnými světy a časy. Pojďte se ujistit o tom, že bez lásky by žádný ze světů ani časů neexistoval. 

Timothée de Fombelle (1973) po studiích krátce působil jako profesor literatury ve Vietnamu, od mládí psal a režíroval divadelní hry. Jeho první kniha Tobiáš Lolness (Tobie Lolness, 2006, česky 2007, Baobab) získala řadu francouzských i mezinárodních ocenění. Následují knihy Céleste ma planète (Moje planeta Celestýna, 2009) a dvoudílný román Vango (2010 a 2011, česky Vango, 2013, Baobab) a Dva životy pana Perla (Le Livre de Perle, 2014). Jeho knihy byly přeloženy do mnoha jazyků a je pokládán za jednoho z nejtalentovanějších autorů pro mládež své generace. I nadále se zabývá divadelní tvorbou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro největší (12+)
Autor: Timothée de Fombelle
Ilustrace: Juraj Horváth
Nakladatel: Baobab
Překlad: Drahoslava Janderová
ISBN: 978-80-7515-022-6
Rok vydání: 2015
Podrobnosti: brožovaná, 156x222 mm, 288 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: