Hledá se hvězda

269 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Za sedmero horami a sedmero staletími leží království Zářivé hvězdy. Dlouhá léta tam vládl klid a mír, protože zemi chránil bájný meteorit, který kdysi spadl z nebe. Všichni zločinci se té zázračné noci změnili v kamenná vejce. Zlo zmizelo. Avšak v den, kdy započíná náš příběh, v týž den, kdy na královský hrad přichází nový kašpárek, se náhle ukáže, že Zářivou hvězdu — onen bájný meteorit — někdo ukradl. V kamenných vejcích to pracuje, hrad s napětím očekává útok zlých sil. 

Existuje jediný způsob, jak zabránit katastrofě: vypátrat zloděje a Zářivou hvězdu na hrad vrátit. Tohoto převelikého úkolu se zhostí dvojice detektivů, které si zamilujete: nevšední kašpárek s jednou rolničkou a malá, trochu osamělá princezna. Podaří se jim království zachránit? Půvabný románek o zločinu a lásce pobaví čtenáře všeho věku, nejvíce však děti od sedmi do dvanácti let. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyšlo za finanční podpory Ministerstva kultury ČR. 

ocenění White Ravens 2016 

Lenka Brodecká (nar. 1972) je nakladatelská redaktorka a literátka. Dosud publikovala dvě knihy pro děti, a to soubor scénářů Děti hrají divadlo (2003) a povídkovou knihu Pišťucha má problémy (2008), která byla oceněna druhým místem v soutěži Nejkrásnější česká kniha. Autorsky spolupracuje s Českým rozhlasem. Napsala pro něj také několik komedií a detektivek (MopslíkZadek jako Kylie MinoguePomalu zavřít dveřeTři u jezera). Žije a pracuje v Brně. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příběhy a pohádky
Autor: Lenka Brodecká
Ilustrace: Tereza Ščerbová
Nakladatel: Host
ISBN: 978-80-7491-495-9
Rok vydání: 2015
Podrobnosti: vázaná, 145×212 mm, 232 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: