Hoši od Bobří řeky (sběratelské vydání)

399 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Vedoucí Rikitan dá dohromady partu dvanácti chlapců a utvoří oddané bratrstvo. Každý z nich je jiný, ale všichni se navzájem skvěle doplňují. Rikitan pro chlapce vymýšlí zábavné hry, aby je vedl k čestnosti, fyzické síle i moudrosti. Společně si zamilovávají přírodu a podle zálesáka Roye loví bobříky. Stávají se tak věrnými kamarády, kteří spolu zažívají nezapomenutelná dobrodružství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sběratelské vydání s ilustracemi Zdeňka Buriana dodává příběhu o skautských výpravách, plnění bobříků, i o ryzím přátelství tajemnou atmosféru. Pojďte prožít dobrodružství klasické "foglarovky"!

Jaroslav Foglar byl český spisovatel literatury pro mládež, významná osobnost českého skautského hnutí, redaktor několika dětských časopisů a zážitkový pedagog. Pod svou skautskou přezdívkou Jestřáb vedl po značnou část svého života chlapecký (zpočátku klasický skautský) oddíl Pražská Dvojka. O prázdninách roku 1925 vedl skautský tábor, při němž poprvé zavítal do Sluneční zátoky na řece Sázavě. Jeho dílo ovlivnilo významnou část populace Československa a dalo vzniknout určité subkultuře. Je autorem legendárních Rychlých šípů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro větší děti (7-11)
Autor: Jaroslav Foglar
Ilustrace: Zdeněk Burian
Nakladatel: Albatros
ISBN: 978-80-00-04914-4
Rok vydání: 2019
Podrobnosti: vázaná, 176x242 mm, 264 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: