Jonáš a Nenáš

299 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Jeden říká na všechno „jo“, druhý říká na všechno „ne“. Můžou být vůbec dva lidé rozdílnější než Jonáš a Nenáš? A přesto jsou to nejlepší kamarádi. Bručoun Nenáš sice umí být se svým věčným „ne“ dost protivný, ale pak se ukáže, že umět říct v rozhodující chvíli „ne“ vám může ušetřit hodně starostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V Norsku se kniha stala fenoménem. Svérázná dvojka ožila v animovaném filmu, vstoupila na prkna norského národního divadla a milují ji děti z mateřských škol napříč celou zemí. Univerzální silné poselství funguje i v mezinárodním měřítku: kniha byla přeložena do mnoha jazyků a sklízí jedno ocenění za druhým (Cena norského ministerstva kultury pro nejlepší debut, Brageova cena, Cena kritiků pro nejlepší knihu pro děti a mládež).

Kari Staiová je norská ilustrátorka a spisovatelka. Kromě moderní klasiky Jonáš a Nenáš (2008), kterou si norské děti nesmírně oblíbily, ilustrovala i řadu leporel a obrázkových knih. Její styl je jasně rozpoznatelný a svou jednoduchou čitelností blízký nejmenším dětem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrázkové knihy pro děti
Autor: Kari Staiová
Ilustrace: Kari Staiová
Nakladatel: Host
Překlad: Pavla Nejedlá
ISBN: 978-80-275-0128-1
Rok vydání: 2020
Podrobnosti: vázaná, 215x270 mm, 34 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: