Kamzíkův velký skok

99 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Smrt blízké osoby stahuje každému hrdlo. Autoři této obrázkové knížky si berou na pomoc příběh, který bojuje pradávnou silou zvířecí alegorie. Malému kamzíkovi zahyne starší bráška. S maminčinou pomocí se kamzíčeti podaří s jeho smrtí vypořádat a přeskočí hlubokou propast strachu a zmatku směrem do budoucnosti.
Cílem knihy je poskytnout dětem možnost, jak se vyrovnat se smrtí blízkého člověka prostřednictvím obrázkové knihy a zároveň dát rodičům návod, jak v jednoduchých krocích oznámit dětem tragickou událost. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha může být použita jako metodická příručka pro mateřské školky a 1. a 2. třídu prvního stupně a postup oznamování zprávy o smrti dítěti byl konzultován s psycholožkou. 
Daniel Rušar vystudoval anglický jazyk, pracuje jako lektor osobnostního rozvoje (např. komunikace, řešení konfliktů, vedení lidí). Jeho kniha Jaro kriplů byla oceněna jako nejkrásnější kniha pro mládež a děti v roce 2011.
Ľuboslav Palo patří k nejznámějším a oceňovaným slovenským ilustrátorům. Vyučuje teorii a praxi ilustrované knihy na VŠVU, ilustroval přes 30 knih a získal řadu ocenění doma i v zahraničí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příběhy a pohádky
Autor: Daniel Rušar
Ilustrace: Ľuboslav Paľo
Nakladatel: Portál
ISBN: 978-80-262-1009-2
Rok vydání: 2016
Podrobnosti: pevná, 206×286 mm, 40 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: