Kamzíkův velký skok

99 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023

Smrt blízké osoby stahuje každému hrdlo. Autoři této obrázkové knížky si berou na pomoc příběh, který bojuje pradávnou silou zvířecí alegorie. Malému kamzíkovi zahyne starší bráška. S maminčinou pomocí se kamzíčeti podaří s jeho smrtí vypořádat a přeskočí hlubokou propast strachu a zmatku směrem do budoucnosti.
Cílem knihy je poskytnout dětem možnost, jak se vyrovnat se smrtí blízkého člověka prostřednictvím obrázkové knihy a zároveň dát rodičům návod, jak v jednoduchých krocích oznámit dětem tragickou událost. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha může být použita jako metodická příručka pro mateřské školky a 1. a 2. třídu prvního stupně a postup oznamování zprávy o smrti dítěti byl konzultován s psycholožkou. 
Daniel Rušar vystudoval anglický jazyk, pracuje jako lektor osobnostního rozvoje (např. komunikace, řešení konfliktů, vedení lidí). Jeho kniha Jaro kriplů byla oceněna jako nejkrásnější kniha pro mládež a děti v roce 2011.
Ľuboslav Palo patří k nejznámějším a oceňovaným slovenským ilustrátorům. Vyučuje teorii a praxi ilustrované knihy na VŠVU, ilustroval přes 30 knih a získal řadu ocenění doma i v zahraničí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příběhy a pohádky
Autor: Daniel Rušar
Ilustrace: Ľuboslav Paľo
Nakladatel: Portál
ISBN: 978-80-262-1009-2
Rok vydání: 2016
Podrobnosti: pevná, 206×286 mm, 40 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: