Kniha divů

499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2022

První plně ilustrovaná kniha o tvůrčím psaní na světě. Kniha divů je nevídaný úkaz. Za poměrně krátkou dobu své existence si vydobyla neskutečné renomé a stala se biblí začínajících i pokročilejších spisovatelů. Nabízí komplexní pohled a rady týkající se stylu, struktury a metodologie tvůrčího psaní, doplněné komentáři od slavných a úspěšných autorů ze světa fantastiky i mimo něj. Ať už chcete zasadit svoje dílo do rodného města, fantastické říše nebo vzdálené budoucnosti, tato novátorská a podmanivá příručka je pro vás to pravé. Dozvíte se jakou používat metodiku a jak získat motivaci ke psaní. Získáte cenné rady jak strukturovat příběh, mistrně vystavět zápletku či rozvinout děj. Naučíte se budovat charakteristiku postav a tvořit své nové, zcela originální literární světy. Cenné rady přináší nejen autor knihy, ale i mnozí z nejskvělejších spisovatelů současnosti: George R. R. Martin, Lev Grossman, Neil Gaiman, Catherynne M. Valenteová, Karen Joy Fowlerová, Ursula K. Le Guinová, Theo Ellsworth, ,Kim Stanley Robinson, Peter Straub, Joe Abercrombie.

 

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha divů je nabitá více než třemi sty původních maleb, kreseb, ilustrací a vizuálních autorských úkolů, které rozvinou vaši imaginaci a kreativitu. V dodatcích pak přináší celou řadu užitečných praktických cvičení pro začínající i zkušenější autory.

O AUTOROVI

Jeff Vandermeer je nositelem řady cen, například Shirley Jackson Award, Nebula nebo World Fantasy Award. Jeho vysoce ceněné knihy byly přeloženy do více než třiceti jazyků. Je spolupořadatelem Shared Worlds, což je jedinečný výukový tábor pro dospívající autory. Podle jeho románu Anihilace natočil Paramount stejnojmenný film. Kniha divů byla finalistkou ceny Hugo a získala cenu Locus za nejlepší nonfiction.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro největší (12+)
Autor: Jeff Vandermeer
Ilustrace: Jeremy Zerfoss a další
Nakladatel: Fragment
Překlad: Richard Podaný
ISBN: 978-80-253-4401-9
Rok vydání: 2019
Podrobnosti: brožovaná 177×254 mm, 384 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: