Král Vrkú

259 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Jakub Suchý je obyčejný kluk, co se umí skvěle schovávat. A to se hodí, zvlášť když je v dohledu Max Hamta. Ale zrovna dneska to Jakubovi nevyšlo — jeho plán nenápadně proklouznout ze školy se změní v zoufalý úprk před Hamtovou hordou. A nebýt jedné nečekané díry v zemi, bůhvíjak by to všechno dopadlo. 

Na útěku před svým úhlavním nepřítelem Jakub objeví uprostřed města skrytý hvozd. A v něm ten nejúžasnější stromový bunkr na světě se spoustou provazových žebříků, toboganů a ztřeštěných vynálezů. A tomu všemu vládne tajemná, vousatá a ohromně zábavná postavička — král Vrkú. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha získala Zlatou stuhu 2019 za překlad pro děti. 

Adam Stower je oceňovaný britský spisovatel a ilustrátor knížek pro děti. Co jeho paměť sahá, hrozně rád kreslí a do dnešního dne ilustroval šestnáct titulů. Kniha Král Vrkú (v nakladatelství Host vyjde v dubnu 2018) byla v mnohém inspirována vzpomínkami na dětství, kdy si Adam hrál se svým bratrem Mattem v lese, a také časem stráveným na internátní škole v Norfolku staré přes čtyři sta šedesát let. Žije v jihoanglickém Brightonu se svou ženou, dcerou a kocourem Murrayem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro větší děti (7-11)
Autor: Adam Stower
Ilustrace: Adam Stower
Nakladatel: Host
Překlad: Vratislav Kadlec
ISBN: 978-80-7577-409-5
Rok vydání: 2018
Podrobnosti: vázaná, 132×184 mm, 176 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: