Logopedické pohádky (audiokniha)

414 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Autorky této audioknihy jsou klinické logopedky. Na základě zkušeností z praxe své poradny vytvořily již řadu pomůcek k procvičování správné výslovnosti - pexesa, říkanky a především tyto pohádky.

Ve veselých příbězích se často opakují hlásky, s nimiž mají děti při vyslovování nejčastější potíže. Uslyšíme zde proto například příhody líné Lídy, rychlíka Rádi, kapra Franty, obříka Břéti, Oldříška a dědy Ondřeje, užovky Žofky, opice Alice, kozlíka Mazlíka, polepšeného Saši nebo neduživé Boženky. Krátká a neobyčejně vtipná vyprávění procvičují v jednoduchém příběhu vždy hlásku, nebo celou skupinu hlásek, v nichž se nejčastěji při výslovnosti chybuje. Na konci každé pohádky položí interpretka Barbora Hrzánová dětem několik otázek, vyplývajících z právě slyšeného příběhu a pomůže jim pak s odpovědí. Vyprávěním nad pohádkou děti nenásilně procvičí slova a častým vyprávěním je zafixují v řeči.

Tato audiokniha je určena dětem předškolního a mladšího školního věku (5-8 let). Mohou ji využít logopedi, rodiče i učitelky mateřských škol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barbora Hrzánová exceluje v hravých pohádkách, určených k procvičení správné výslovnosti!

Doplňkové parametry

Kategorie: Audioknihy pro děti
Autor: Ilona Eichlerová, Jana Havlíčková
Nakladatel: SUPRAPHON a.s.
Interpret: Barbora Hrzánová
EAN: 099925618629
Rok vydání: 2014
Podrobnosti: Audiokniha na 3× CD mp3, 3 hodiny 38 minut

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: