Magnetická kniha Vánoce / Christmas Magnatic Book

Tip
599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.8.2021

Magnetická kniha pro všechny milovníky Vánoc a zimy s překvapením. Co máte, děti, na zimě nejraději? Stavění sněhuláka, koulovačku s kamarády, čekání na Mikuláše nebo zdobení stromečku? Vyberte si ze 4 předlohových kartiček a postavte si podle nich z magnetek svou oblíbenou zimní nebo vánoční činnost. Kdo má chuť, může vyzkoušet pooblékat postavičky i do různého zimního oblečení. Fantazii se meze nekladou a scény si děti můžou tvořit i samostatně. Kniha obsahuje až 110 kusů magnetek, které navrhla oblíbená slovenská ilustrátorka Edita Hajdu.

Mezi magnetkami najdete například vánoční stromeček, ozdoby, dárečky, sněhuláka, sáňky, Mikuláše s pytlem plným dobrot, perníčky nebo postavičky dětí, rodičů, prarodičů, roztomilých zvířátek a spoustu dalšího. A jaký je pro děti jeden z nejkouzelnějších momentů Vánoc? Přece psaní dopisu pro Ježíška. Na děti proto čeká v knize překvapení: dopis Ježíškovi ve formě omalovánky. Stačí ho vybarvit a nakreslit nebo napsat svoje tajná přání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetická kniha podporuje kreativitu, dětskou fantazii a rozvoj řeči. Zabaví všechny děti, které ještě věří ve vánoční zázraky. Je to ideální dáreček na Mikuláše nebo na adventní čas, kdy děti odpočítávají každý jeden den do Vánoc a o vánočních zvycích se s Vámi chtějí bavit den co den. Anebo to bude spíše výjimečný dárek pod vánoční stromeček?

Kniha obsahuje: 110 ks magnetek, 4 ks předlohových kartiček se scénami, 6 ks předlohových kartiček pro oblékání postaviček, 1 ks dopisu Ježíškovi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní poklady
Ilustrace: Edita Hajdu
Nakladatel: Edukid
ISBN: 978-80-570-2362-3
Rok vydání: 2020
Podrobnosti: 260×188×42 mm, 110 ks magnetek, 4 ks předlohových kartiček se scénami, 6 ks předlohových kartiček, 1 dopis Ježíškovi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: