Moře potkalo oblohu

299 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Jonáš žije u moře a pokaždé, když z okna domu pohlédne na jeho hladinu, vzpomene si na příběhy, které mu vyprávěl dědeček. Na magické příběhy o místě, kde se moře potkává s oblohou. Medúzy a velryby se tam vznášejí, zámky a ptáci plují. Jonášův dědeček už sice nežije, ale chlapec dostane nápad – na dědečkovu počest postaví loď a to místo, o kterém mu tolik vyprávěl, najde!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vydejte se na snovou plavbu do hlubin srdce. Celosvětově oceňovaná klasika zaujme nejen krásným snovým příběhem, ale také jedinečnými ilustracemi.

Eric Fan se narodil na Havaji a vyrostl v kanadském Torontu, kde také studoval ilustraci, sochařství a film. Miluje staré bicykly, hodinové strojky a zdánlivě nesplnitelné sny. První knihou pro děti, kterou vytvořil společně s bratrem Terrym, je Noční zahradník. Na úspěch pak navázali publikací Moře potkalo oblohu.

Terry Fan ještě ani neuměl mluvit a už po stěnách čmáral obrázky letadel. Postupně, jak Terry vyrůstal, začal trávit celé dny (i noci) vymýšlením příběhů a malováním čarokrásných obrazů. Narodil se v Illinois, ale výtvarné umění vystudoval v Torontu, kde dodnes žije. S oblibou si představuje, že zdejší jezero Ontario není jezero, ale moře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro malé děti (3-6)
Autor: Eric Fan, Terry Fan
Ilustrace: Eric Fan, Terry Fan
Nakladatel: Albatros
Překlad: Petr Eliáš
ISBN: 978-80-00-05358-5
Rok vydání: 2019
Podrobnosti: vázaná, 230x280 mm, 48 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: