Nový svět

395 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Co dokáže tolik lidí přimět k tomu, aby vše opustili a sami bez rodiny a přátel se vydali na cestu do tajemné země, v níž je vše bezejmenné a budoucnost nejistá. Grafický román beze slov zachycuje příběh každého přistěhovalce, uprchlíka či vysídlence a zároveň je poctou všem, kdo takovou cestu podnikli. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto výjimečné komiksové album beze slov je jednou ze vzácných knih, které oslovují čtenáře od 10 do 100 let; svému autorovi přinesla zasloužené mezinárodní uznání.

Tan Shaun je australský spisovatel, výtvarník a filmař. Rodák z Perthu, držitel Oscara za krátký animovaný film a Ceny Astrid Lindgrenové za výjimečné počiny na poli literatury pro děti, mezi svými inspiračními vzory uvádí také Petra Síse. Absolvent univerzitních studií výtvarného umění a anglické literatury začínal jako ilustrátor hororových a sci-fi povídek. Později ho proslavily vlastní ilustrované knihy, v nichž spojuje společenská, politická i historická témata se surrealistickým, snovým viděním světa. Mezinárodní úspěch, čtenáře všech věkových kategorií. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiksy
Autor: Tan Shaun
Ilustrace: Tan Shaun
Nakladatel: Labyrint / Raketa
ISBN: 978-80-86803-21-0
Rok vydání: 2012
Podrobnosti: vázaná, 235×310 mm, 128 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: