O dětech z jiného těsta a divokých vajec

279 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Jak známo, každé dítě je úplně jiné. Každé je odjinud, každé se jinak jmenuje, každé je jinak staré a vysoké, má jinou barvu očí a vlasů, má pihy, nosí brýle či rovnátka, nosí ze školy jedničky, anebo dočista jiné známky. Některé umí dobře matematiku, jiné češtinu, další stojku a výmyk, a jsou i takové, kterým jdou šachy. Zkrátka děti jsou různé – co kus, to originál –, ale povětšinou roztomilé, bezprostřední a tak nějak normální. A pak jsou taky děti, řekněme – z jiného těsta a divokých vajec… Seznamte se s Karolínou z Kardašovy Řečice, Františkem z Františkových lázní, Žanetou ze Žamberka a mnoha dalšími výjimečnými dětmi. Všechny mají něco společného, jsou tak trochu jiné, umí či prožívají věci, o kterých se vám ani nesnilo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lukáš Jůza (*1979) vystudoval na DAMU herectví a vystupuje v divadelním spolku Kašpar v pražském Divadle v Celetné. Zahrál si v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Comeback aj. a ve filmech Bestiář a Zemský ráj to napohled.
Byl jedním ze scenáristů televizního seriálu Ošklivka Katka. Pro Český rozhlas napsal sedmidílné vyprávění Příběhy z lesa za Velkým kopcem, zařazené do rozhlasového večerníčku Hajaja.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohádkové příběhy
Autor: Lukáš Jůza
Ilustrace: Bára Buchalová
Nakladatel: Pikola
ISBN: 978-80-242-9701-9
Rok vydání: 2024
Podrobnosti: vázaná, 155×207 mm, 72 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: