Montessori box: Objevujeme zvířata

349 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Obsah této krabice je inspirován zásadami metody Montessori, které vás mohou inspirovat v prvních měsících života vašeho dítěte. Inovativní pomůcky, které naleznete uvnitř boxu, byly vyvinuty s přihlédnutím k těm nejmenším dětem a s úmyslem je používat v prvních týdnech života dítěte až do konce druhého roku. Umožní vám sledovat, jak si vaše dítě zlepšuje schopnost vizualizace a poznává svět kolem sebe.

V krabici najdete: 

  • 13 karet, se kterými si děti mohou sami hrát, anebo je několika jednoduchými kroky proměnit v zábavné hry
  • 3 karty s různorodými hmatovými podněty
  • 1 návod, který vysvětluje postup každé aktivity, informuje o dalších principech Montessori a radí, jak je zařadit do každodenního života
  • 1 plakát zobrazující čtyři různá prostředí, do kterých mohou děti mohou umístit zvířátka a vytvářet příběhy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiály obsažené v sadě Montessori pro miminka vznikly speciálně pro malé děti a jejich často těžko uchopitelnou potřebu učit se a objevovat svět kolem sebe. Cílem je rovněž povzbuzovat jejich přirozenou zvídavost. Jednotlivé obrázky stimulují zrakové schopnosti, plakát je pak zaměřen na čtyři hlavní okamžiky v každodenním životě miminka (probouzení, krmení, objevování a spánek). Použité barvy jsou speciálně určené pro novorozeňata. Černá a bílá jsou výrazné barvy rozvíjející zrakové schopnosti. Červená, kterou je dítě schopno vnímat od šesti měsíců věku, napomáhá zlepšení dovedností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní poklady
Autor: Chiara Piroddiová
Ilustrace: Agnese Baruzziová
Nakladatel: Drobek
ISBN: 978-80-7642-929-1
Rok vydání: 2021
Podrobnosti: box 139×174 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: