Převorství u pomerančovníku

499 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Svět je nesmiřitelně rozdělený. Království nemá dědičku. A dávný nepřítel se probouzí. Inyské říši už přes tisíc let vládne berethnetská dynastie. Královna Sabran musí povít dědičku, aby svou zemi zachránila před zkázou. Stále si však nezvolila druha a ke dveřím její ložnice se plíží hrdlořezové.
Ead Duryanová je u dvora jednou z mála cizinek. Vypracovala se na pozici dvorní dámy, ve skutečnosti ovšem zůstává věrná utajenému společenství Rudých panen. Nespouští oči z královny Sabran a pomocí magie ji tajně chrání.  
Na opačné straně temného moře se Tané celý život cvičí v bojovém umění, aby se mohla stát dračí jezdkyní. Okolnosti ji však doženou k rozhodnutí, které ohrozí celou její budoucnost.  Západ a Východ tvrdošíjně odmítají spolupracovat, ale síly zla procitají z tisíciletého spánku… 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samantha Shannonová (nar. 1991) pochází ze západního Londýna. Vystudovala anglický jazyk a literaturu na St. Anne’s College na Oxfordské univerzitě. Psát začala už v patnácti letech. V roce 2013 vydala román Kostičas (česky 2014), první díl z plánované sedmidílné série, který figuroval na seznamu bestsellerů v žebříčcích The New York Times, The Sunday Times a The Asian Age. Daily Mail, Stylist a The Huffington Post ji zvolily knihou roku a knihkupectví Amazon ji zařadilo mezi nejúspěšnější tituly roku. Po druhém dílu Vidořád (2015) vyšlo v roce 2017 očekávané pokračování A zrodí se píseň. V roce 2019 vydala samostatný fantasy román Převorství u pomerančovníku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sci-fi a fantasy knihy
Autor: Samantha Shannonová
Nakladatel: Host
Překlad: Lenka Kapsová
ISBN: 978-80-275-0134-2
Rok vydání: 2020
Podrobnosti: vázaná, 145×212 mm, 848 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: