Rok v lesní školce

369 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Venkovní hry a dovednostní aktivity na každé roční období

Ať už prší, nebo svítí sluníčko, tato příručka „vytáhne“ děti na čerstvý vzduch, naučí se díky ní něco nového a začnou prozkoumávat krásy přírody ve všech ročních obdobích. Na své si přijdou rodiče, učitelé i všichni ostatní, kdo mají zájem okusit aktivity z lesní škol(k)y, ale zkrátka nepřijdou ani zkušení průvodci, kterým kniha poslouží jako šikovný zdroj inspirace. Příručka navazuje na úspěšný první díl Hry z lesní škol(k)y. Najdete v ní nove´ návody na neotřelé hry a seznámíte se s dalšími nezbytnými zálesáckými dovednostmi, které děti propojí s přirozeným koloběhem roku. Kromě toho každou kapitolu věnovanou jednomu ročnímu období zakončuje program na celý den pod širým nebem, který využijete při pořádání oslav, ale i kdykoliv jindy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na jaře si nasbírejte čerstvé kopřivy na polévku, uplácejte Zemi k narozeninám dort z bláta a upleťte si provázek z mladého ostružiní.

V létě si z ostružin a ptačích per vyrobte inkoust a psací brky, vytvořte si masky z opadané kůry a připravte si na ohni ovocnou pochoutku.

Na podzim ze spadaného listí udělejte duhu, postavte si bunkr a pak si v něm vyprávějte příběhy podle malovaných příběhových kamínků.

V zimě se projděte krajinou s buzolou v ruce, vyřezejte si skřítky z klacků a na otevřeném ohni si svařte jablečný džus s vánočním kořením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvořící a kreativní knihy
Autor: Jane Worroll , Peter Houghton
Nakladatel: Kazda
ISBN: 978-80-88316-77-0
Rok vydání: 2020
Podrobnosti: brožovaná, 146×199 mm, 168 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: