Sněhová sestřička

499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Sněhová sestřička je knížka jako stvořená pro příjemně strávené adventní večery. Nezapomenutelný vánoční příběh je hravý i dojemný a řadí se mezi jednu z nejúspěšnějích norských knih současnosti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laskavý a dojemný vánoční příběh plný tajemství, ke kterému se budete rok co rok vracet. Pusťte kouzlo Vánoc do svých srdcí! 

Ozdobený stromeček, zapálené svíčky, vůně mandarinek a perníčků. Štědrý den býval pro Juliána tím nejkrásnějším v roce. Jenže letos je všechno jinak. Žádné přípravy se nekonají, doma je ticho a šedo, jako by Vánoce vůbec neměly nastat. Celá rodina totiž truchlí nad ztrátou Juliánovy starší sestry Juni. Naštěstí Julián potká Hedviku, dívku s nejširším úsměvem na světě. To ona mu připomene, jak krásné můžou svátky být, a vrátí mu naději, že by Vánoce přece jen mohly přijít i k nim domů. 

Nezapomenutelný příběh plný působivých ilustrací ocení milovníci Vánoc všech věkových kategorií. V Norsku se záhy po vydání stal bestsellerem a práva na jeho vydání byla prodána do dvaadvaceti zemí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro větší děti (7-11)
Autor: Maja Lunde
Ilustrace: Lisa Aisato
Nakladatel: Host
Překlad: Karolína Stehlíková
ISBN: 978-80-7577-960-1
Rok vydání: 2019
Podrobnosti: vázaná, 245×275 mm, 199 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: