Tappi a podivuhodné místo

249 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.9.2020

Třetí díl z nové série Tappi a přátelé. Vikingovi Tappimu a sobíku Chichotkovi se Šeptající les nikdy neomrzí. Žije v něm spousta jejich kamarádů, na které se dá vždycky spolehnout a je s nimi legrace. V dalším díle barevných příběhů z Tappiho světa slaví medvěd Břicháč narozeniny, bobr Rachotek pozve sobíka na ostrov elfů a veverka Čiperka pomůže s kouzelným obláčkem. Tím ovšem zábava nekončí! Když mezi sebou obyvatelé Šeptajícího lesa přivítají nové přátele, vypraví se všichni společně navštívit podivuhodné místo. Místo plné příběhů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte čtení na dobrou noc pro své malé neposedy? Krátké příběhy ze série Tappi a přátelé doprovázené půvabnými barevnými ilustracemi jsou to pravé. 

Marcin Mortka (nar. 1976) je vypravěč, snílek a workoholik v jednom. Sní o tom, že by jednou napsal dokonalou pohádku nebo se alespoň stal někým, jako je Tappi z Šeptajícího lesa. Jeho největším pokladem je rodina. Nerad spěchá, má rád vůni větru a každou noc by chtěl prosedět s knížkou. Je také spisovatel, tlumočník z norštiny a angličtiny. Píše převážně fantasy literaturu pro dospělé, v posledních čtyřech letech se věnuje i knihám pro děti a mládež.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro malé děti (3-6)
Autor: Marcin Mortka
Ilustrace: Marta Kurczewska
Nakladatel: Host
Překlad: Michael Alexa
ISBN: 978-80-7491-810-0
Rok vydání: 2016
Podrobnosti: vázaná, 199x245 mm, 56 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: