Tappiho toulky po Bručících horách

249 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Třetí díl pohádkové série Tappiho příhody o usměvavém vikingovi, rošťáckém sobíkovi a jejich kamarádech. 

Sotva se vrátili z dlouhé plavby po moři, vydávají se Tappi a Chichotek na výpravu do Bručících hor. Kdosi totiž ukradl obru Hlabřichovi kouzelnou mísu — a bez ní je obr jako vyměněný! Když se ztratila, popadl ho takový vztek, že v hněvu házel vším, co mu přišlo pod ruku. Aby Tappi zachránil les a své kamarády, bez váhání se vypraví ztracenou mísu hledat. 

Jak už to tak v pohádkách bývá, cestou potká zlé bytosti, ale i spoustu nových přátel. A navíc navštíví svou milovanou babičku. Díky dobrému srdci a pomoci sobíka Chichotka se dostane ze všech nesnází a ještě pomůže mnohým obyvatelům hor. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Marcin Mortka (nar. 1976) je vypravěč, snílek a workoholik v jednom. Sní o tom, že by jednou napsal dokonalou pohádku nebo se alespoň stal někým, jako je Tappi z Šeptajícího lesa. Jeho největším pokladem je rodina. Nerad spěchá, má rád vůni větru a každou noc by chtěl prosedět s knížkou. Je také spisovatel, tlumočník z norštiny a angličtiny. Píše převážně fantasy literaturu pro dospělé, v posledních čtyřech letech se věnuje i knihám pro děti a mládež. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příběhy a pohádky
Autor: Marcin Mortka
Ilustrace: Marta Kurczewska
Nakladatel: Host
Překlad: Barbora Kolouchová
ISBN: 978-80-7491-787-5
Rok vydání: 2016
Podrobnosti: vázaná, 170×220 mm, 208 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: