Velké knižní dobrodružství aneb Jak se dělá knížka

Novinka Tip
399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Zajímá vás, jak vzniká knížka? Komu všemu musí projít rukama, než se dostane ke čtenářům? 

Vydejte se s námi na fascinující výpravu do světa knih. Nahlédněte do pracovny spisovatele, kanceláře odpovědné redaktorky nebo ateliéru ilustrátorky, přes rameno nakoukněte do počítače grafika a zúčastněte se schůzky obchodních zástupců nakladatelství. Tiskaři vás dokonce pozvou mezi stroje v tiskárně. 

Tím to ale zdaleka nekončí. Vytištěná knížka směřuje do knihkupectví, kde se knihkupec postará o to, aby ji čtenáři nepřehlédli. Podobně důležitou roli sehrává v knihovně knihovník. A zároveň už svůj recenzní výtisk čte literární kritička a chystá si ostré pero k napsání recenze. A to už je všechno, ne? V žádném případě! Žádná knížka by totiž neexistovala, kdyby nebyli… čtenáři! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jako poděkování za to, že jste, jsme pro vás připravili tohoto průvodce po knižním světě. Dostanete se s ním tam, kam se exkurze pořádají jen málokdy.  Knížky připravit, vyrážíme!  

Knížka přináší výstižné a přehledné výklady i vtipné zajímavosti ve formě výjimečného knižního designu. A jako bonus jsou v ní popsané veškeré technologie použité při její přípravě. Ideální pro milovníky krásných knih, kteří chtějí svoji vášeň předávat dál. 

Pro čtenáře od deseti let. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro větší děti (7-11)
Autor: Stéphanie Vernetová
Ilustrace: Camille de Cussacová
Nakladatel: Host
ISBN: 978-80-275-1933-0
Rok vydání: 2024
Podrobnosti: vázaná, 254×312 mm, 44 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: