Žirafy mají velikánské srdce

429 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Veze je devět let a žije s tátou na Žirafím ostrově. Tenhle ostrov připomíná tvarem žirafu a uprostřed něj se nachází velikánské jezero zvané Žirafí srdce, jehož průzračná, teplá voda láká ke koupání. Zato tátovo srdce mrazivě krásná Viola mění v kus ledu… Tak to aspoň Veze připadá, a proto se rozhodne něco podniknout. S kamarádem Nelsonem, jeho fenkou Florou a báječně potřeštěným dědou Hektorem vyrazí na divokou jízdu přes Krkošíji a Tělokraj až na Pevninu. Najde Vega během cesty svou mámu, kterou nikdy nepoznala? A povede se jí rozehřát tátovo srdce? 

Vega žije v podivuhodném světě, kde se záhony zalévají limonádou a všude se to hemží lžícouny, darmoplky a mrožvědy, ale i pro ni je nakonec nejdůležitější jedno — někam patřit a být přijímána se vším všudy. 

Pro čtenáře od devíti let. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sofia Chanfreau (nar. 1986) je švédsky píšící finská spisovatelka, hudební producentka a zvukařka. Vystudovala hudbu, zvukové technologie a tvůrčí psaní ve Švédsku a Los Angeles. Žirafy mají velikánské srdce je její knižní debut, který okamžitě zaujal poroty předních finských literárních cen & získal tu nejprestižnější - Finlandia Junior Prize za rok 2022. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro větší děti (7-11)
Autor: Sofia Chanfreau
Ilustrace: Amanda Chanfreau
Nakladatelství: Host
ISBN: 978-80-275-1931-6
Rok vydání: 2024
Podrobnosti: vázaná, 175 x 251 mm, 200 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: