Zvíře, které není vidět

Tip
175 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Někdo má sourozence, někdo má psa, někdo má rybičky. Mína má Zvíře. Co o něm říct, když je každý den jiné? Snad jen, že bývá občas mrzuté. Nebo růžové. Nebo veršuje. Někdy je zlomyslné. Jindy se tulí. Nebo má drápy. Bývají s ním starosti. Pokaždé je to ale nejlepší kamarád. A aby bylo jasno – není vidět.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Noemi Cupalová společně s ilustrátorkou Marií Urbánkovou, vyzbrojenou nůžkami a barevnými papíry, stvořily nerozlučnou dvojici, která je dvojicí jen v hlavě malé Míny. Není proto divu, že nikdo nechápe, proč si Mína nechce sednout na zubařské křeslo (zasedla by přece Zvíře!) ani proč nečekaně padá ve škole ze židle. Se Zvířetem je kříž. Ale bez něj? Bez něj je smutno, až k pláči.

Kniha vyšla v edici UžČtu, která je určena začínajícím čtenářům. Text knihy tvoří krátká slova v krátkých větách členěných do krátkých kapitol. Grafická úprava maximálně podporuje snadné čtení. Přes to všechno text rozhodně neslevuje z nároků dobrého příběhu. Zkrátka žádný slabikář, učebnice ani pracovní sešit – tohle je první opravdická kniha k samostatnému čtení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: První čtení pro školáky
Autor: Noemi Cupalová
Ilustrace: Marie Urbánková
Nakladatel: Běžíliška
ISBN: 978-80-8836-002-5
Rok vydání: 2020
Podrobnosti: brožovaná, 200x240 mm, 60 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: