Bylinkář

495 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

V domku u lesa žije babička Kytička. Zná každou bylinu, strom i keř a dobře ví, jak s jejich květy, plody či kořeny nejlépe naložit. Své vědomosti předává malým vnučkám, učí je poznávat přírodu kolem sebe a využít její plody v domácí lékárně. U toho se dozvědí něco ze starých tradic a tzv. „babských“ receptů. Za doprovodu krásných a detailních ilustrací se v této knize děti naučí, jak léčivé byliny správně rozpoznat, sbírat, sušit, lisovat do herbářů i jak z nich vyrábět masti nebo tinktury. Bohatě ilustrovaná kniha pro celou rodinu vznikla ve spolupráci s tvůrci časopisu Raketa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monika Golasovská (1973) Pochází z Frýdku-Místku, studovala tradiční čínskou medicínu a fytoterapii na institutu TČM v Brně a absolvovala stáž v Číně. Pracuje jako poradkyně a lektorka fytoterapie, založila Bylinkovou školu a vede kurzy pro děti i dospělé. Je rovněž zakladatelkou dílny a laboratoře Bylinková Terapie sídlící v Praze.

 

Aneta Františka Holasová (1985) Po studiu na SPŠG obor konzervátorství a restaurátorství knih a papíru pokračovala ve studiu ilustrace na Fakultě designu a umění L. Sutnara ZČU v Plzni. Úspěšně debutovala knihou Lumír včelaří (2013), která vyšla v překladech po celém světě. Pravidelně přispívá do časopisu Raketa. Ráda maluje akvarelem a ve volném čase se věnuje grafice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro větší děti (7-11)
Autor: Monika Golasovská
Ilustrace: Aneta Františka Holasová
Nakladatel: Labyrint / Raketa
ISBN: 978-80-86803-57-9
Rok vydání: 2019
Podrobnosti: vázaná, 249x388 mm, 128 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: