Tajemství staré zahrady

495 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023

Malá Eliška a její rodiče získají od tety Alžběty velkou zahradu se vzrostlými stromy, záhony a starobylým skleníkem. Když se vypraví na první návštěvu, pomůže jim kocour Marcipán objevit tetin deník. Společně pak podle starých receptů a nápadů odhalují tajemství, jak správně pěstovat, sušit, zavařovat, nakládat a využívat bohatství celé zahrady. Překrásně ilustrovaná kniha je volným pokračováním úspěšného Bylinkáře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Překrásně ilustrovaná kniha je volným pokračováním úspěšného Bylinkáře.

Monika Golasovská (1973) Pochází z Frýdku-Místku, studovala tradiční čínskou medicínu a fytoterapii na institutu TČM v Brně a absolvovala stáž v Číně. Pracuje jako poradkyně a lektorka fytoterapie, založila Bylinkovou školu a vede kurzy pro děti i dospělé. Je rovněž zakladatelkou dílny a laboratoře Bylinková Terapie sídlící v Praze.

Aneta Františka Holasová (1985) Po studiu na SPŠG obor konzervátorství a restaurátorství knih a papíru pokračovala ve studiu ilustrace na Fakultě designu a umění L. Sutnara ZČU v Plzni. Úspěšně debutovala knihou Lumír včelaří (2013), která vyšla v překladech po celém světě. Pravidelně přispívá do časopisu Raketa. Ráda maluje akvarelem a ve volném čase se věnuje grafice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro větší děti (7-11)
Autor: Monika Čechová Golasovská
Ilustrace: Aneta Františka Holasová
Nakladatel: Labyrint
ISBN: 978-80-86803-78-4
Rok vydání: 2022
Podrobnosti: vázaná,160 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: