Cesta do divočiny

599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Za zvířaty národních parků světa

On je plachý, ona podnikavá, on obrovský a těžkopádný, ona drobná a mrštná. Seznam se s dvěma kamarády z Bělověžského pralesa – zubrem Kubou a veverkou Ulou. Právě dostali tajemný dopis z Ameriky a spolu se světáckým holubem Emilem vyrážejí na velkou výpravu do divoké přírody.
Procestují osm výjimečných národních parků v nejrůznějších koutech naší planety: od amerického Yellowstonského národního parku přes národní park Severovýchodní Grónsko až po indonéské Komodo. Putují amazonským deštným pralesem, africkou pouští i čínským bambusovým lesem a všude se setkávají se zvířaty, která jsou tam doma. Naše trojka se díky nim dozví hromadu zajímavých věcí, pozná jejich prostředí i způsob života a navíc prožije spoustu dobrodružství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová knížka autorů bestsellerových knih "Mapy" a "Pod zemí, pod vodou"Aleksandra a Daniel Mizielińští (nar. 1982) jsou polští grafici, ilustrátoři a designéři, nositelé řady ocenění. Jejich netradiční atlas Mapy (2012, česky 2016) se stal celosvětovým fenoménem. Mapy byly přeloženy do třiceti šesti jazyků a prodalo se jich přes tři miliony výtisků. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro větší děti (7-11)
Autor: Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizielinski
Nakladatel: Host
Překlad: Anna Halfarová
ISBN: 978-80-275-0252-3
Rok vydání: 2020
Podrobnosti: vázaná, 276×373 mm, 124 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: