Pod zemí, pod vodou

549 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Velkoformátová kniha plná propracovaných ilustrací a detailních průřezů je nabitá informacemi. A netradičně — oboustranná. Ať začnete z kterékoli strany, postupně se noříte pod zemský povrch nebo pod hladinu moří stále hlouběji, abyste se uprostřed knihy setkali v zemském jádru. 

Na cestě potkáte zvířata žijící pod zemí i podivná stvoření mořských hlubin. Zjistíte, kam sahají nejdelší kořeny na světě. Objevíte složitý systém podzemních potrubí, kabelů a tunelů. Narazíte na senzační vykopávky i zkamenělé kosti dinosaurů. Prohlédnete si všechny možné nory a doupata, zabloudíte v jeskynních bludištích a sjedete až na dno nejhlubšího dolu světa. Vyzkoušíte staré ponorky i skafandry, prozkoumáte vrak Titaniku. Zkrátka odhalíte nejedno tajemství podzemního i podvodního světa. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další fascinující kniha autorů bestsellerových Map. Po obrázkovém putování kolem světa přichází čas na pozoruhodnou výpravu do nitra země a hlubin oceánů. 

Aleksandra a Daniel Mizielińští (nar. 1982) jsou polští grafici, ilustrátoři a designéři, nositelé řady ocenění. Jejich netradiční atlas Mapy (2012, česky 2016) se stal celosvětovým fenoménem. Mapy byly přeloženy do třiceti šesti jazyků a prodalo se jich přes tři miliony výtisků. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro větší děti (7-11)
Autor: Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
Ilustrace: Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
Nakladatel: Host
Překlad: Michael Alexa
ISBN: 978-80-7577-114-8
Rok vydání: 2017
Podrobnosti: vázaná, 276×373 mm, 110 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: