Děti vaří celý rok

349 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Ať je jakékoli roční období, vždycky si uvaříme něco dobrého! Každá sezona nabízí jiné ovoce a zeleninu, ze kterých hravě připravíme pizzu, indické birjání nebo třeba jahodové tartaletky. S tím vším nám poradí kamarádi a kamarádky z oblíbených obrázkových příběhů Jaro, Léto, Podzim a Zima. Třeba Zuzana a Tom, Matouš a Káťa nebo teta Květa s dědou Vaškem. Havran a papoušek Niko mají navíc spoustu chytráckých připomínek. Od všech se dozvíme plno zajímavostí třeba o zelenině a koření: Věděli jste například, že sedmikrásku nebo jetel můžeme sníst? Naučíme se všelijaké finty a triky - jak nebrečet nad cibulí, jak si založit bylinkovou zahrádku nebo jak na domácí zmrzlinu. A vyrobíme si i něco, co není k snědku, třeba peckový polštářek, lepidlo nebo vlastní kuchařku.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Rotraut Susanne Bernerová (1948) vystudovala v Mnichově grafiku a design. Třikrát získala Německou cenu za literaturu pro mládež a obdržela prestižní Cenu Hanse Christiana Andersena, nejvyšší ocenění pro tvůrce dětských knih za celoživotní dílo. Patří mezi nejznámější a nejúspěšnější současné ilustrátory a autory knih pro děti v Evropě i v zámoří.

Dagmar von Crammová (1955) je specialistka na výživu, autorka publikacío správné výživě a v tomto oboru ječinná také jako novinářka. Náklady jejíchknih již přesáhly 4 miliony výtisků. Lidé jiznají nejen z knih, ale především z televizníchvystoupení na téma výživy. Je členkoupředsednictva Německé společnosti provýživu, předsedkyně nadace Jíme lépea šéfredaktorkou časopisu eat healthy.Jejím velkým přáním je spojovat zdravís požitkem, a to od samého začátku, tedyzejména u dětí. Nadšená kuchařka a matkatří synů žije s manželem ve Freiburgu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro malé děti (3-6)
Autor: Dagmar von Crammová, Rotraut Susanne Bernerová
Ilustrace: Rotraut Susanne Bernerová
Nakladatel: Paseka
Překlad: Magdalena Štulcová
ISBN: 978-80-7432-988-3
Rok vydání: 2019
Podrobnosti: vázaná, 195x254 mm, 144 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: