Hilda a pidilidi

299 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tohle je Hilda, průzkumnice, dobrodružka a fanynka kamenů. Na světě má nejradši dvě věci: svůj skicák a psa Větvíka. Tedy, na světě má nejradši tři věci: svůj skicák, psa Větvíka a maminku. Pardon, na světě má nejradšisvůj skicák, psa Větvíka, maminku a všechny nadpřirozené bytosti a příšerky, které žijí u nich v údolí. Hildina dobrodružství nejprve uchvátila čtenářky a čtenáře komiksů, poté vznikl animovaný seriál od Netflixu a nyní je tu knižní série. 

Román 1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prožijte s Hildou znovu její první setkánís trollem nebo s párem zamilovaných obrů. Pro skalní fanynky a fanoušky nabízí kniha desítky nových ilustrací a rozšíření smyšlené krajiny, do které se tak rádi vracíme. A pokud jste o Hildě nikdy neslyšeli, máme pro vás dvě otázky: Na co čekáte? A bolí oči hodně, když člověk poprvé vyleze z jeskyně?
 
Stephen Davies (1976) je obr dětské literatury. No vážně, měří skoro dva metry. Před patnácti lety začal psát, ale živil se také česáním jablek, sklízením rýže, výukou angličtiny nebo jako producent v rádiu. Kromě čtení a psaní má rád kresby čínskou tuší a šachy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro větší děti (7-11)
Autor: Luke Pearson, Stephen Davies
Ilustrace: Seaerra Millerová, Luke Pearson
Nakladatel: Paseka
Překlad: Martina Knápková
ISBN: 978-80-7432-954-8
Rok vydání: 2018
Podrobnosti: vázaná, 130x197 mm, 176 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: