Jak se stát mistrem vypravěčem

299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024

V této knize se dozvíš, jak vymyslet příběh a napsat knihu, jak nakreslit senzační komiks nebo jak založit redakci a vytvořit ten nejkrásnější časopis na světě.

Kniha obsahuje příručku malého spisovatele, průkaz novináře, časopis, šablonu s komiksovými bublinami a další věci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baví tě vymýšlet si vlastní příběhy a chceš napsat knihu? Čteš raději pod lavicí komiksy než učebnice a pořád si kreslíš fantastické postavičky? Zajímá tě vše, co se kolem tebe děje, a chceš o tom dát vědět ostatním? V tom případě je tato kniha právě pro tebe! Otevři ji a zjisti, JAK SE STÁT MISTREM VYPRAVĚČEM. Staň se spisovatelem, ilustrátorem, novinářem! V této knize se dozvíš, jak vymyslet příběh a napsat knihu, jak nakreslit senzační komiks nebo jak založit redakci a vytvořit ten nejkrásnější časopis na světě. Kniha je interaktivní, najdeš v ní všechno, co budeš ke své práci potřebovat – návody, rady, tipy i řadu vložených materiálů, které si můžeš vytáhnout a dotvořit podle sebe: průkaz novináře, knihu nebo časopis a také komiksové bubliny.

Kniha JAK SE STÁT MISTREM VYPRAVĚČEM je vhodná pro malé spisovatele, ilustrátory a novináře, ale i pro jejich rodiče, kteří se chtějí pobavit a něco se dozvědět.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro větší děti (7-11)
Autor: Petra Bartíková, Eva Obůrková
Ilustrace: Tomáš Kučerovský, Tomáš Pernický, Kateřina Hikadová, Ondřej Dolejší
Nakladatel: Albatros
ISBN: 978-80-00-04629-7
Rok vydání: 2017
Podrobnosti: vázaná, 260×260 mm, 24 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: