Obejmi mě, prosím

349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Úplně ze všeho nejlepší je někoho obejmout. A svět se hned stane krásnějším. Jednoho rána prozradí táta Medvěd svému synkovi tajemství: nejbáječnější způsob, jak prožít krásný den, je někoho pořádně obejmout. Medvídka okamžitě napadne: Tak pojďme obejmout našeho souseda pana Bobra! A taky slečnu Lasičku! Zajíce! Vlka! Housenku! Než zapadne slunce, táta se synkem obdarují svým vřelým objetím každého obyvatele lesa. 

Opravdu každého? Nebo snad přece jen na někoho zapomněli? 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dojemný příběh o tom, že prosté objetí – pokud je skutečně od srdce – dokáže zázraky. Zkuste to. Obejměte své dítě, společně si čtěte a smějte se roztomilým a vtipným obrázkům. 

Kniha získala Literární cenu hl. m. Varšavy 2014 a ocenění White Ravens 2014.  

Przemysław Wechterowicz je polský spisovatel, autor příběhů obrázkových knih, poezie a divadelních her. Doposud publikoval dvacet sedm titulů, jeho texty jsou přeloženy do mnoha jazyků a získal za ně řadu ocenění. Obejmi mě, prosím vyšlo ve čtrnácti zemích. Žije ve Varšavě se svou ženou, dcerou a postarší kočkou. 

Emilia Dziubaková je jedna z nejznámějších mladých polských ilustrátorek. Svým nezaměnitelným stylem ilustrovala již desítky knih v Polsku i zahraničí. Její autorský projekt, bohatě ilustrované leporelo Rok v lese (česky Host 2017), patří v současné době k nejprodávanějším dětským knihám u nás. Svými půvabnými ilustracemi doprovodila také knihy Przemysława Wechterowicze Obejmi mě, prosím (česky Host 2017) a Nerozluční přátelé (česky Host 2019). 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro malé děti (3-6)
Autor: Przemysław Wechterowicz
Ilustrace: Emilia Dziubaková
Nakladatel: Host
Překlad: Michael Alexa
ISBN: 978-80-7577-235-0
Rok vydání: 2017
Podrobnosti: vázaná, 255×255 mm, 36 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: