Nerozluční přátelé

299 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Příběh neobyčejného přátelství Králíčka a Sovičky s půvabnými ilustracemi od autorky Roku v lese. 

V tichém koutku jednoho údolí žijí dvě rodiny. V kořenech stařičkého dubu mají svou noru králíci a vysoko v koruně hnízdí sovy. V obou rodinách se právě narodilo mláďátko – Králíček a Sovička. Ačkoli žijí tak blízko sebe, nikdy se nepotkají. Během krásného slunečného dne Králíček hopsá po louce, zatímco Sovička tvrdě spí. A jakmile Sovička při svitu měsíce roztáhne křídla, Králíček sladce usíná. Jenže rodiče jim o tom druhém tolik vyprávějí, až se oba zatouží poznat… 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Przemysław Wechterowicz je polský spisovatel, autor příběhů obrázkových knih, poezie a divadelních her. Doposud publikoval dvacet sedm titulů, jeho texty jsou přeloženy do mnoha jazyků a získal za ně řadu ocenění. Obejmi mě, prosím vyšlo ve čtrnácti zemích. Žije ve Varšavě se svou ženou, dcerou a postarší kočkou.

Emilia Dziubaková je jedna z nejznámějších mladých polských ilustrátorek. Svým nezaměnitelným stylem ilustrovala již desítky knih v Polsku i zahraničí. Její autorský projekt, bohatě ilustrované leporelo Rok v lese (česky Host 2017), patří v současné době k nejprodávanějším dětským knihám u nás. Svými půvabnými ilustracemi doprovodila také knihy Przemysława Wechterowicze Obejmi mě, prosím (česky Host 2017) a Nerozluční přátelé (česky Host 2019). 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro malé děti (3-6)
Autor: Przemysław Wechterowicz
Ilustrace: Emilia Dziubaková
Nakladatel: Host
Překlad: Barbora Kolouchová
ISBN: 978-80-7577-822-2
Rok vydání: 2019
Podrobnosti: vázaná, 255×286 mm, 32 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: