Rok na venkově

349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Jak vypadá život na statku na jaře, v létě, na podzim a v zimě? Život na statku Lístkových se řídí podle ročních období. V zimě pořádá pan Josef pro hosty z města vyjížďky na saních. Na jaře je potřeba připravit půdu a zasít. Léto je čas žní a senoseče. Podzimní sklizeň pak zpříjemňují táboráky a pečení brambor v popelu.  

Dvanáct bohatě ilustrovaných dvoustran zachycuje, co se v hospodářství děje v průběhu celého roku. Dozvíme se, jaké povinnosti mají děti a jaké dospělí, co obnáší práce na poli a u zvířat. Rok na venkově podněcuje zvídavost, rozvíjí postřeh, podporuje představivost i logické myšlení. Ale hlavně je skvělou zábavou pro celou rodinu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magdalena Kozieł-Nowaková je ilustrátorka se sklonem k přehánění. Přehání to s nápady, s barvami, se sladkostmi, a když má chvíli čas, tak i s přesazováním květin. Nerada se nechává něčím omezovat, často experimentuje s technikou i stylem ilustrací – aby se nenudila ani ona, ani děti. Vystudovala Akademii výtvarných umění ve Vratislavi a spolupracuje s mnoha nakladatelstvími. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro nejmenší (0-2)
Autor: Magdalena Kozieł-Nowaková
Ilustrace: Magdalena Kozieł-Nowaková
Nakladatel: Host
Překlad: Anna Halfarová
ISBN: 978-80-7577-529-0
Rok vydání: 2018
Podrobnosti: leporelo, 231×310 mm, 28 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: