Rok ve školce

369 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Vítej v naší školce! Tady se učíme, hrajeme si a občas vyvádíme skopičiny. Lukáš má rád fotbal, Tomáš je zase odborník na dinosaury. Evička pořád něco ztrácí a Ivanka ráda pořádá čajové dýchánky pro panenky. Jirku zajímá vesmír a vesmírné lodě a jednou z něj bude kosmonaut.  

Naše paní učitelka se jmenuje Květa. Pak je tu s námi ještě pan Janda, který umí všechno opravit, a jeho pes Alík. Staráme se taky o kočičku Micku – ta darebačka se pořád někde schovává a my ji hledáme. Pojď se s námi skamarádit!  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rok ve školce obsahuje dvanáct bohatě ilustrovaných dvoustran, které dětem ukazují, co všechno se dá v průběhu roku – od září do letních prázdnin – zažít ve školce. Děti si díky detailním obrázkům procvičují postřeh a schopnost vyprávět příběhy, ale především se budou při zkoumání ilustrací výborně bavit. 

Przemyslaw Liput (nar. 1985) vystudoval Fakultu umění Pedagogické univerzity v Krakově, kde od roku 2011 vyučuje animovaný film. Věnuje se kresbě, grafice a tvorbě videí. Kromě ilustrování knih spolupracuje také s polskými muzei, zámky a dalšími institucemi. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro nejmenší (0-2)
Autor: Przemyslaw Liput
Ilustrace: Przemyslaw Liput
Nakladatel: Host
Překlad: Anna Halfarová
ISBN: 978-80-7577-530-6
Rok vydání: 2018
Podrobnosti: leporelo, 231×310 mm, 28 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: