Stela v zemi tučňáků

Předprodej
259 Kč
Předprodej

⭐️PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN ⭐️

S velkou radostí spouštíme předprodej knížky Stela v zemi tučňáků. Kniha vyjde na začátku prosince 2020. Všechny objednávky z předprodeje vyřídíme přednostně ihned po naskladnění titulu. Do poznámky před odesláním objednávky nezapomeňte uvést, zda si do knihy přejete napsat věnování od autorky Terezy Pařízkové

V Osmihorkách utekl rok jako voda a na Stelu čeká další velké dobrodružství. Předchází mu ale jedno vytoužené setkání - domů se totiž vrací její maminka! 
Spolu se svými rodiči se Stela vydá až na dalekou Antarktidu, ledový kontinent, který nikomu nepatří. Jaké bude setkání s tučňáky císařskými a dokáže udržet tajemství, které nemá opustit brány Antarktidy? Vyprávění o jedenáctileté Stele a její rodině - lidské i té psí, je věnováno všem dobrodružným duším.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha navazuje na dobrodružství Stely z Osmihorek, se kterou jste se mohli seznámit v knížce Stela a 16 huskyů. Co všechno se může stát za jeden rok? V případě naší Stely opravdu mnohé. Pochází totiž z rodiny dobrodruhů, kteří jsou pro každou společnou výpravu. A pokud se zdálo, že závody se psí smečkou na kanadsko-aljašské hranici jen tak něco nepřekoná, veřte, že na Stelu v nové knize čeká velkolepá cesta za snem dalšího člena její rodiny. 

O ilustrace v obou knihách se postarala Ivona Knechtlová. 

Na oba díly knihy se můžete těšit také v podobě audioknihy, která vyjde na začátku prosince 2020. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro větší děti (7-11)
Autor: Tereza Pařízková
Ilustrace: Ivona Knechtlová
Nakladatel: Pikola
ISBN: 978-80-242-7049-4
Rok vydání: 2020
Podrobnosti: vázaná, 205×216 mm, 104 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: