Zmáťa a Záhada 1 - Všechno dobře dopadne!

249 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Ukončete nástup, velká kočičí jízda právě začíná! Žlutočerný kocourek Zmáťa je snílek, věčně ztracený v myšlenkách. A jednou, cestou k babičce, se ztratí doopravdy! Ocitne se úplně sám v nesprávném vlaku. Naštěstí stejným vlakem cestuje i někdo další, tajemný kocour s ještě tajemnějším jménem — Záhada. 

Záhada se se Zmáťou okamžitě skamarádí a slíbí mu, že ho doveze zpátky domů. Ale nejdřív spolu prožijí pořádné dobrodružství. A to už vlastně začalo! Do vlaku totiž právě přistoupili dva podezřelí hafani… 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napínavý příběh plný obrázků se skvěle hodí k předčítání i jako první čtení pro začínající čtenáře. Jasná volba pro všechny milovníky koček. 

Ninka Reittu (nar. 1982) je finská kreslířka a výtvarnice, věnuje se tvorbě komiksů a ilustrování knih pro děti a mládež. Žije v Severní Karélii, vyučuje výtvarnou výchovu, bydlí na staré faře a chová jednu kočku, několik psů a stádo ovcí. Jako spisovatelka debutovala autorskou knihou Zmáťa a Záhada: Všechno dobře dopadne! (2013; česky Host 2017), na niž navázala dalšími dvěma díly série. Pokračování Zmáťa a Záhada: Vzhůru za dobrodružstvím (2014) je druhý díl. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro malé děti (3-6)
Autor: Ninka Reittu
Ilustrace: Ninka Reittu
Nakladatel: Host
Překlad: Barbora Musilová
ISBN: 978-80-7491-599-4
Rok vydání: 2017
Podrobnosti: vázaná, 215×260 mm, 48 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: