Zmáťa a Záhada 2 - Vzhůru za dobrodružstvím

249 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Zmáťa a Záhada se znovu setkávají, aby spolu zažili něco neobyčejného! Zmáťův tatínek dostal úžasný nápad! Sestrojí si rybářského robota, aby se už nemusel tolik dřít s obstaráváním obživy pro svou početnou rodinu. Jenže jeho báječný rybolovorobot zmizí dřív, než se s ním pan Čičák stihne vydat k jezeru. 

Když Zmáťa vidí, jak je z toho tatínek nešťastný, rozhodne se, že mu ztraceného robota najde. V tu chvíli se znovu objeví tajemný kocour Záhada a společně se vydávají na velikou pátrací výpravu. Po vynálezu jako by se zem slehla, ale na Zmáťu, Záhadu a tajného cestovatele schovaného ve Zmáťově batohu čeká v zimním zasněženém lese veliké dobrodružství. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napínavý příběh plný obrázků se skvěle hodí k předčítání i jako první čtení pro začínající čtenáře. Jasná volba pro všechny milovníky koček. 

Ninka Reittu (nar. 1982) je finská kreslířka a výtvarnice, věnuje se tvorbě komiksů a ilustrování knih pro děti a mládež. Žije v Severní Karélii, vyučuje výtvarnou výchovu, bydlí na staré faře a chová jednu kočku, několik psů a stádo ovcí. Jako spisovatelka debutovala autorskou knihou Zmáťa a Záhada: Všechno dobře dopadne! (2013; česky Host 2017), na niž navázala dalšími dvěma díly série. Pokračování Zmáťa a Záhada: Vzhůru za dobrodružstvím (2014) je druhý díl. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro malé děti (3-6)
Autor: Ninka Reittu
Ilustrace: Ninka Reittu
Nakladatel: Host
Překlad: Barbora Musilová
ISBN: 978-80-7577-141-4
Rok vydání: 2018
Podrobnosti: vázaná, 215×260 mm, 44 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: