Medvěd nechce jít spát

299 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Co dělají zvířátka v zimě, když všechno zasype sníh? Třeba takový medvěd celou zimu prospí. Počkat, ale já nechci jít spát! Co kdyby mi něco báječného uteklo? 

Podzim pomalu končí. Brzy přijdou tukoni a uloží medvěda k zimnímu spánku. Už pro něj připravili krásný teplý pelíšek. Jenže medvěd potká zubra, který mu vypráví, jaké to je v zimě. Ach, to musí být nádhera, zasní se medvěd. Taky bych chtěl poznat sníh i mráz a zažít zimní radovánky. Podaří se tukoňům medvědího neposluchu přemluvit, aby šel spát? 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víš, kdo jsou to tukoni? Kouzelné bytosti, které se starají o les a na podzim také ukládají zvířátka k zimnímu spánku. Poznali jsme je v knížce Zubr si hledá hnízdo, vzpomínáš? Tehdy chtěl naopak zubr vyzkoušet, jaké to je celou zimu prospat. 

Oksana Bula (nar. 1989) je ukrajinská výtvarnice, ilustrátorka dětských knih a tukoní máma. Žije a pracuje ve Lvově. V češtině jí vyšly již tři knihy: Zubr si hledá hnízdo (2016, česky 2017), Medvěd nechce jít spát (2017, česky 2018) a Jak tukoni zachránili strom (2018, česky 2019). Pod značkou Tukoni, která si už získala srdce lidí po celém světě, Oksana vyrábí a prodává pohlednice, kalendáře, trička i brože s jejich motivy. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrázkové knihy pro děti
Autor: Oksana Bula
Ilustrace: Oksana Bula
Nakladatel: Host
Překlad: Rita Kindlerová
ISBN: 978-80-7577-702-7
Rok vydání: 2018
Podrobnosti: vázaná, 225×296 mm, 40 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: