Tetovaná teta

268 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tetovaná teta je sbírka nonsensových básniček určená dětem od předškolního věku, ale také jejich rodičům! Je chytrá, hravá, vtipná a začíná od velmi jednoduchých útvarů – od nonsensových her s jazykem pokračuje až k poněkud náročnějším básním.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Najdeme tu tyto kapitoly: Podivní příbuzní, Zvěřinec, Žrouti, Říkadla a Malé příběhy. Básničky doprovází humorné a smysl dokreslující ilustrace Jaromíra Plachého.

Daniela Fischerová vystudovala dramaturgii a scenáristiku na FAMU. Krátce pracovala ve scénáristickém oddělení FS Barrandov a jako odpovědná redaktorka v nakladatelství Orbis. Od poloviny 70. let se věnovala básnické a prozaické tvorbě pro děti a tvorbě dramatické. Uplatnila se jako autorka scénářů celovečerních i televizních filmů a v roce 2005 vydala svůj první román Happy end (Host). Těžištěm její tvorby však zůstávají dramata a rozhlasová dramatická tvorba, za něž získala řadu literárních cen. Napsala však i mnoho krásných knížek pro děti, v nakladatelství Meander vyšly Duhové pohádky a sbírka hravých básní Milion melounů, obě ilustrované Irenou Šafránkovou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Básničky a říkanky
Autor: Daniela Fischerová
Ilustrace: Jaromír Plachý
Nakladatel: Meander
ISBN: 978-80-87596-62-3
Rok vydání: 2015
Podrobnosti: vázaná, 200×110 mm, 128 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: