Karlík a továrna na čokoládu

249 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Karlík Bucket, chlapec z chudé rodiny, souhrou šťastných náhod získá los, jenž mu umožní spolu s dalšími dětskými výherci navštívit továrnu na čokoládu pana Willyho Wonky. Návštěva se pro všechny děti kromě Karlíka promění v hrůzný zážitek, protože Umpa-Lumpové, kteří sladkosti vyrábějí, je postupně vytrestají za jejich špatné vlastnosti – jedno spadne do čokoládové řeky, jiné zfialoví a další je svrženo do odpadní šachty. Nakonec zbývá jen Karlík a pan Wonka pro něj přichystá nebývalé překvapení. Přijměte pozvání do světa čokoládových dobrodružství!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roald Dahl byl britský romanopisec, scenárista a povídkář norského původu, který se do popředí dostal ve čtyřicátých letech 20. století a stal se jedním z nejprodávanějších autorů na světě. A kdo by neznal příběh malého Karlíka, který díky své skromnosti a fantazii získal továrnu na čokoládu a byl dokonce dvakrát zfilmován!

Světy Roalda Dahla jsou naplněny fantazií, laskavým humorem a neskutečnými kouzelnými dobrodružstvími. Byl úžasným vypravěčem, a tak i z nečtenářů se po setkání s Matyldou, Karlíkem či Jakubem z broskve stanou čtenáři. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro větší děti (7-11)
Autor: Roald Dahl
Ilustrace: Quentin Blake
Nakladatel: Pikola
Překlad: Jaroslav Kořán
ISBN: 978-80-7617-348-4
Rok vydání: 2019
Podrobnosti: vázaná, 131×207 mm, 208 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: