Velké myší spiknutí

129 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.10.2021

Paní Pratchettovou nemá nikdo rád. Jediné, co je na ní dobré, je její cukrárna! Každý den chodí malý chlapec kolem cukrárny s výlohou zaplněnou všelijakými úžasnými dobrotami – sklenicemi s velkými karamelkami a sladkými sirupy. Je to nejlepší cukrárna ve městě až na její majitelku, paní Pratchettovou – malou kostnatou babiznu s knírkem na horním rtu a s pusou kyselou jako nezralý angrešt! Navíc je tak nafoukaná, že to svět neviděl. A tak se jí chlapec rozhodne trochu zavařit - myši v tom budou hrát velkou roli!

Detailní informace

Detailní popis produktu

A právě z tohoto chlapce s oblibou sladkostí a nechutí k paní cukrářce vyrostl Roald Dahl, britský romanopisec, scenárista a povídkář norského původu, který se do popředí dostal ve čtyřicátých letech 20. století a stal se jedním z nejprodávanějších autorů na světě. A v tomto případě jde přímo o autobiografický příběh! Mnoho jeho děl bylo také zfilmováno - kdo by neznal Karlíka a továrnu na čokoládu, nebo Matyldu? 

Světy Roalda Dahla jsou obecně naplněny fantazií, laskavým humorem a neskutečnými kouzelnými dobrodružstvími. Byl úžasným vypravěčem, a tak i z nečtenářů se po setkání s Matyldou, Karlíkem či samotným Roaldem Dahlem jako chlapcem stanou čtenáři. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příběhy a pohádky
Autor: Roald Dahl
Ilustrace: Quentin Blake
Nakladatel: Pikola
Překlad: Rudolf Chalupský
ISBN: 978-80-7549-331-6
Rok vydání: 2017
Podrobnosti: vázaná, 130×206 mm, 56 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: