Velké myší spiknutí

129 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Paní Pratchettovou nemá nikdo rád. Jediné, co je na ní dobré, je její cukrárna! Každý den chodí malý chlapec kolem cukrárny s výlohou zaplněnou všelijakými úžasnými dobrotami – sklenicemi s velkými karamelkami a sladkými sirupy. Je to nejlepší cukrárna ve městě až na její majitelku, paní Pratchettovou – malou kostnatou babiznu s knírkem na horním rtu a s pusou kyselou jako nezralý angrešt! Navíc je tak nafoukaná, že to svět neviděl. A tak se jí chlapec rozhodne trochu zavařit - myši v tom budou hrát velkou roli!

Detailní informace

Detailní popis produktu

A právě z tohoto chlapce s oblibou sladkostí a nechutí k paní cukrářce vyrostl Roald Dahl, britský romanopisec, scenárista a povídkář norského původu, který se do popředí dostal ve čtyřicátých letech 20. století a stal se jedním z nejprodávanějších autorů na světě. A v tomto případě jde přímo o autobiografický příběh! Mnoho jeho děl bylo také zfilmováno - kdo by neznal Karlíka a továrnu na čokoládu, nebo Matyldu? 

Světy Roalda Dahla jsou obecně naplněny fantazií, laskavým humorem a neskutečnými kouzelnými dobrodružstvími. Byl úžasným vypravěčem, a tak i z nečtenářů se po setkání s Matyldou, Karlíkem či samotným Roaldem Dahlem jako chlapcem stanou čtenáři. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příběhy a pohádky
Autor: Roald Dahl
Ilustrace: Quentin Blake
Nakladatel: Pikola
Překlad: Rudolf Chalupský
ISBN: 978-80-7549-331-6
Rok vydání: 2017
Podrobnosti: vázaná, 130×206 mm, 56 stran
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: